designcoholic-reklam

3d-mimari-cizim-proje-1

Mimari çizimlerde müşterilere sunulan 3d mimari çizim ve 3 boyutlu sunum örnekleri, genellikle 3d max programı ve yardımcı render motorları ile hazırlanmış, mimari 3d max çizimleridir. 3d çizim yapan firmalar genellikle bu 3 boyutlu sunumları müşterilerine, yapıların bitmiş hallerini göstermek, mimari katolog çalışmaları hazırlamak, mimari maket yapımına yardımcı, görsel olarak veya mimari dış cephe tasarımları gibi çalışmalar için kullanmaktadırlar. Günümüzde 3d mimari ve 3d cephe çizimleri çok büyük önem kazanmıştır. Yardımcı çizim programlarıyla hazırlanan projeler, bir yandan mimarlara zaman kazandırırken bir yandan da sunum kalitesini arttırdığı için hemen her mimari çizim ofisi artık 3 boyutlu proje ve tasarimları tercih etmektedirler.

Kaliteli render çalışmaları ve sunumlar için kullanılan programların başında 3ds max çizim programı tercih edilmektedir. 3d max projeleri dışında Archicad, Allplan, Google SketchUp, Autocad gibi programlarda sıklıkla kullanılan mimari tasarım programlarıdır.

Bu gibi 3d çizim programlarına ihtiyaç duyarsanız ücretsiz indirebileceğiniz pek çok çizim programı, hazır 3d şablonlar, mimari ve iç mimari yayınlara FORUM sitemizden ulaşabilirsiniz.

3d görselleştirme, 3d modellemele, 3d mimari çizim ve her türlü 3 boyutlu sunumlarınız için profesyonel bir yaklaşım arıyorsanız projeyardim.com sizler için en doğru adrestir. Mimari, iç mimari ve peyzaj mimarisi gibi her branştaki 3d modellemeleriniz için veya mimarlık öğrenci projeleri, iç mimarlık öğrenci projeleri, peyzaj mimarlığı öğrenci projeleri için bizlere info@projeyardim.com mail adresimizden veya İLETİŞİM sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

3D Tasarım, Mimari Tasarım, 3d Mimari Proje, Mimari Çizim, Dış Cephe Tasarımı, Mimari modelleme, 3 boyut proje ve tasarim, 3d çizimi, 3d çizim yapilir.

3d mimari çizim ve 3 boyutlu sunumlar
Bookmark and Share

ilgincbirbilgi-reklam

designcoholic-reklam

Post navigation


Bir Cevap Yazın