designcoholic-reklam


Bizler Proje Yardım Ekibi olarak uzman ve deneyimli kadromuz ile çağdaş ve modern tasarımlar yaratıp projelendirmekteyiz.

projeyardim orjinal1

Bir projeye başlamadan önce , müşterilerimizin isteklerini göz önünde bulundurarak , onların ihtiyaçlarına cevap verebilecek tasarımlar yapmak projelerimizi şekillendiren en önemli kriterlerimizdendir.

projeyardim-bina004

Projelerimizi her zaman , zamanında teslim etmek ve müşteri memnuniyeti bizler için çok önemli. İşte bu yüzden öncelikli olarak bir projeye başlamadan önce yapılacak proje ile ilgili aklınızdaki ayrıntı ve detayları öğrenmek ve bu ayrıntılar hakkında bilgi sahibi olduktan sonra hayalinizdeki mekanları canlandırıp projelendirmek bizler için doğru bir projenin anahtarı olmaktadır.

Proje Kalitesi

Projelerin farklı değer kaliteleri vardır. Bunlar ;

– Gerçeğe yakın kalite : Bu tip projeler mekanların gerçekte olacak olan görüntüsüne çok yakın görüntülere sahiptir. Bu gibi projelerde 3ds max ve farklı render motorları kullanmaktayız ve projelerin yapımı için harcanan zaman ve emek oldukça fazladır.

– Normal kalite : Bu projelerde ise , kullanılan tasarım veya objeler yine gerçekte olacağı gibi aynen kullanılmaktadır. Farkı projenin renderlarının ( görüntülerinin ) daha düşük kalitede alınmasıdır. Gölgelendirmeler , ışıklandırmalar daha basite indirgenerek yine 3ds max programı kullanılarak yapılmaktadır.

Firmalara, maliyet analizleri, proje etapları, imalat detayları ve maliyet hesaplamaları gibi pek çok konuda danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Proje Yardım Ekibi Freelance olarakta internet üzerinden çalışmalarınızı gerçekleştirmektedir.

Her sektöre hizmet vermemize rağmen , uzmanlık alanımıza giren ve çalışmalarımızı yoğun bir şekilde devam ettirdiğimiz başlıca proje alanlarımız şunlardır ;

– Fuar stantları ( Her sektör için stand projeleri ) : Firmanız veya tanıtımını yapacağınız her türlü ürününüz için vitrin tasarımı, tanıtım standı, reyon tasarımı ve modelleme hizmetleri, fuarlarınız için fuar stantları konusunda uzmanlaşmış iç mimarlarımızdan oluşan ekibimiz tarafından tasarlanan fuar standı projeleri, fuar standı ( 3D ) üç boyutlu modelleme ve tasarım çalışmaları yapmaktayız.

– İnşaat sektöründe faaliyet gösteren müteahhit, mimar, iç mimar veya peyzaj mimarları için mimari projeler, iç mimari projeler, peyzaj projeleri, cephe tasarımları, toplu konut projeleri, otel projeleri, hastahane projeleri, huzur evi projeleri, banka projeleri, okul projeleri, yurt projeleri, iş merkezi projeleri, alışveriş merkezi projeleri, avm projeleri, fabrika projeleri, ofis projeleri, sosyal alan projeleri, villa projeleri, müstakil ev projeleri, dağ evi projeleri, yazlık ev projeleri, daire tasarımları, mutfak, banyo, yaşam alanı, yatak odası, çocuk odası, genç odası tasarımları ve isteğe özel mobilya tasarımları yapmaktayız.

– Ufak işletmeler için iş yeri projeleri, ofis projeleri, restoran projeleri, cafe projeleri, bar projeleri, bistro projeleri, oto galerisi projeleri, kuyumcu tasarımları, tekstil, giyim mağazası projeleri, gıda üzerine faaliyet gösteren işletmeler için pastahane projeleri, market projeleri ve üç boyutlu modelleme hizmetleri ile her türlü mağaza tasarımı ve proje hizmetleri vermekteyiz.

– Bireysel kullanıcılar için mutfak tasarımı, banyo tasarımı, salon tasarımı, yaşam alanı tasarımı, yatak odası tasarımı, çocuk odası tasarımı, genç odası tasarımı, kış bahçesi tasarımı, bahçe tasarımları, peyzaj tasarımları, mobilya ve özel isteğe bağlı proje, tasarım ve üç boyutlu modelleme hizmetleri vermekteyiz.

Projeler sayfamızdan da yapmış olduğumuz 3 boyutlu modelleme ve animasyonlar ile Autocad proje örneklerini  görebilirsiniz.

İlginize teşekkür ederiz.

 

Bookmark and Share

ilgincbirbilgi-reklam

designcoholic-reklam