designcoholic-reklam

ic-mimari-3d-cizim-proje-modelleme-1

İç mimari projelerde sıklıkla kullanılan 3d mekan modellemeleri, pek çok farklı çizim programları ile hazırlanabilmekte. Ancak bunca mimari ve iç mimari çizim programlarının arasında sıklıkla kullanılan başlıca program 3d Max’tir. Kaliteli renderların alınabilmesi için bu programa entegre edilen, yardımcı render motoru Vray Plugin’i 3d Max’in olmazsa olmazlarındandır.

Pek çok iç mimar ofisi, mimari proje ofisleri, tasarım şirketleri, film ve sinema endüstrisi ağırlıklı olarak bu programı kullanmaktadır.

İç mimar projelerinde oldukça kaliteli 3d görsel sunumlar elde etmenin yanı sıra vakit açısından da avantaj sağlayan 3d çizimler, tasarımcıların ve 3d çizimcilerin artık vazgeçilmez bir sunum tekniği haline gelmiştir.

3d çizim, 3d modelleme, 3d proje ve 3d iç mimari sunumlar hakkında fikir edinebilmeniz için sizler için derlenen yukarıdaki 3 boyutlu çizimler, 3d max programı ve Vray render motoru kullanılarak hazırlanan 3d renderlardır.

projeyardim.com, iç mimarlık ve çevre tasarımı öğrenci proje çizimleri ve 3 boyutlu modellemeleri de yapmaktadır. İç mimarlık öğrencilerinin 3d max ödevleri yaptırmak için özel ödev yapan yerler aramaları ve iç mimari proje çizimlerinde yardım alma isteklerine profesyonel ekibiyle iç mimari proje yardımı ve desteği vermektedir.

Gerek iç mimarlık öğrenci projelerinde gerekse ticari veya bireysel müşteri projelerinizde 3d iç mekan sunumlarınız, mekan modellemeleriniz ve iç mimari tasarımlarınız için profesyonel bir destek veya iç mimari yardım ihtiyacı hissettiğinizde projeyardim.com sizlere her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Mimari ve iç mimari 3d görselleştirme ve sunumlarınız için bizlere info@projeyardim.com mail adresinden veya İLETİŞİM sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

3d dekorasyon, 3d max çizimi, 3d sunum, 3d sunumlar, 3d iç mimari sunum, üç boyutlu sunum, 3d iç mekan sunum, 3d cizimci, 3d projeler, 3 boyut sunumlar, 3d dış cephe sunumu, bütünleme öğrenci projesi, yaz okulu projeleri, fason iç mimari proje çizimi.

İç mimari 3d çizim proje modelleme
Bookmark and Share

ilgincbirbilgi-reklam

designcoholic-reklam

Post navigation


Bir Cevap Yazın